Szukasz? Kilka słów o współpracy

Wiem o tym, że do wykonywania dużych analiz, czy też wyszukiwania konkretnych informacji potrzeba dużo czasu i cierpliwości. Dlatego też wykonuję zlecenia związane z wykonywaniem

researchów, tworzeniem analizy konkurencji, analizy rynku, a ponadto z content designem, budowaniem strategii social media, moderowaniem kanałów social media itp.

Moja oferta jest skierowana głównie do mniejszych firm, które albo dopiero co zaczynają swoją przygodę ze światem biznesu, albo chcą coś odświeżyć i rozwinąć się.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest budowanie swojej własnej marki, szukanie niszy i promocji, jakich jeszcze nie wykorzystał nikt z konkurencji. Sprawianie, byś stał się wyróżnionym. Dziś świat niesamowicie pędzi, pozostawiając tych, którzy nie nadążają za sobą. Trzeba stale obserwować nowe trendy, odświeżać swoją strategię, dostosowywać się do zmieniającej się rzeczywistości. Jeśli potrzebujesz w tym pomocy – dobrze trafiłeś. Nie musimy od razu nawiązywać współpracy. Na początek możesz umówić się ze mną na konsultacje, abyś upewnił się, czy na pewno jestem osobą, która jest w stanie Ci pomóc.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s